Karrier

A Bonus Party Service Kft.
GYAKORNOKOT
keres a rendezvényszervezés területére azonnali kezdéssel!

Gyakorlati idő:
A felsőoktatás által meghatározott kötelező időtartam befejezéséig (3-6-12 hónap).

Elvárásaink:
Hallgatói jogviszony, minimum 15 hetes (3 hónapos) szakmai gyakorlat, szakmai érdeklődés, elkötelezettség.

Feladatok:
Irodai adminisztráció, rendezvényszervező asszisztensi munka, ajánlatok készítése, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, értékesítési munkakör megismerése.

Amit kínálunk a gyakorlati időszakban:
A cégünknél folytatott tevékenységek megismerése és a rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalatok lehetőséget nyújthatnak a Hallgató számára egy szakdolgozat elkészítéséhez, valamint a Hallgató esélyeit növeli a rendezvényszervezés területén való későbbi elhelyezkedésben.
Elégedettség esetén, hosszú távon is együttműködést biztosítunk!

Emailben, fotóval ellátott önéletrajzzal
Kérjük a tárgy megnevezésbe beírni: gyakornok
bonusparty@bonusparty.hu email címre.

Blaskó Anikó
Ügyvezetői asszisztens
+36 30 768 3284
blasko.aniko@bonusparty.hu

Expressz ajánlatkérés

Név/Cégnév*:
Telefonszám:
E-mail cím*:
Tárgy*:
Üzenet*:
Nem szeretnék friss információkat kapni. /Adatkezelési szabályzatért kattintson ide!/
Küldés